GÜVENLİK SİSTEMLERİ - Girilmedi

Güvenlik Kamerası

Hırsızlık olaylarının giderek daha da artmaya başladığı zamanımızda, iş yerlerinizin korunması, sitelerin ve büyük alışveriş yerlerinin güvenli kamera sistemleriyle donanması gerekmektedir. Bu sistemlerin istenilen sonucu verebilmesi ve hırsızlık olaylarını önleyebilmesi veya kötü niyetli insanların yakalanmasında gerekli ipuçlarını ortaya çıkarabilmesi için doğru projelendirilmesi gerekmektedir.
PARTNER BİLGİSAYAR, deneyim ve tecrübeleri sayesinde mekanlarınızın doğru bir şekilde güvenlik kamera sistemleriyle örülmesine ve verimli sonuçların alınmasına sebep olmaktadır. Donanımsal anlamda en iyi teknolojik alt yapı sisteminin kullanılması, kamera sistemlerini daha faydalı hale getirmektedir. Bu anlamda müşterilerimize en son teknolojili IP kamera sistemlerinin uygulanmasını sağlıyoruz. Her ne kadar analog sisteme göre pahalı bir uygulama olsa da, IP Kamera sistemleri daha işlevsel ve verimlilik açısından daha tercih edilebilir imkanlara sahiptir.
IP kamera sisteminde kablo döşeme gibi sorun ve problemlerin olmaması da, daha çok tercih edilen bir güvenlik kamera sistemi olmasını sağlıyor. Analog sistemlerinde kablo maliyeti ve döşeme zahmeti gibi işlemler söz konusudur. Ancak IP kamera sistemleri, mevcut ağ sistemi üzerinden görüntü alımına ve kayıt edilmesine imkan sağlamaktadır.

ÜRÜN KODU: 1581
İnceleme: 1203 kişi inceledi

İndirim, duyuru ve kampanyalardan haberdar ol.