Teknik Servis Hizmeti

Masaüstü bilgisayarlar, laptop ve tablet cihazlarında kullanıcılar zaman zaman işletim sistemi kaynaklı sorunlarla karşılaşabilmektedir. Bu sorunlardan bazıları sistemin yeniden kurulması ile çözülebilmektedir. Partner Bilgisayar olarak bilgisayar teknik servisi hizmetini sunarkan kullanıcıların işletim sistemi sorunlarını bitiriyoruz. 

Teknik servisimizde işletim sistemi dışında virüs kaynaklı oluşan problemler için de destek sunmaktayız. Virüs bulaşan bilgisayarlarınızdaki sistemlerin temizlenmesi, sistemin tekrar güvenli hale getirilmesi için çalışıyoruz. Veri güvenliğiniz için kurumlara özel anti-virüs tekliflerimizle son kullanıcılara yönelik anti-virüs yazılımı satışımızda mevcuttur.


Bilgisayar sistemlerinin yanısıra yazıcı, tarayıcı, fotokopi makinası, wi-fi modem, router, hub, switch gibi çevre birimleride artık işletmedeki network üzerinden tüm kullanıcılara hizmet vermektedir. Bütün bilişim cihazlarının hemen hepsi internet ve bilgisayar ağlarına entegre şekilde çalıştıklarından teknik destek kapsamında kurulumu, ayarları, bakımı ve onarımı aşamalarında ihtiyaç halinde hizmet vermekteyiz.
Satın almış olduğunuz donanım ürünlerinin montajı, sistem içerisinde kurulumunu gerçekleştiriyoruz. Masaüstü bilgisayar veya notebook cihazlarınızda oluşan arızaların yazılımsal olarak tespitini, verilerinizin yedeklenmesi ve sisteminizin daha hızlı çalışması için bakımını yapıyoruz. 
Bilgisayar teknik servimizde konusunda uzman personel ile kapsamlı hizmet sağlıyoruz. Kişisel verilerin korun