PlayStation Hizmetlerimiz

PlayStation 3 Tamiri (PS3 Tamiri)

2006 yılında Sony tarafından piyasaya sürülen PlayStation 3 oyun konsolu her ne kadar PlayStation 4‘ün gerisinde kalsa da tüm zamanların en başarılı konsolları arasında yer almaktadır.2006 yılında çıkan orijinal PS3‘ü takiben 2009 yılında PS 3 Slim e 2012 yılında PS 3 Super Slim piyasaya çıktı. Bu 3 model toplamda 80 milyondan fazla sattı. HDMI portu ile birlikte gelen ilk oyun konsolu olma özelliği taşıyan PlayStation 3 aynı zamanda az problem çıkaran konsollardan biri olarak biliniyor. Yaşanan problemler de PlayStation 3 tamiri (PS3 tamiri) yöntemleri ile kolayca ortadan kaldırılıyor.

PlayStation 3 Problemler

PlayStation 3 konsolunda en sık karşılaşılan problemlerin arasında ekrana görüntü gelmemesi, CD okumaması gibi arızalar yer almaktadır. Bu gibi arızaların bazıları donanım kaynaklıyken bazıları da yazılım kaynaklı olabilmektedir. Arızanın kaynağı her ne olursa olsun genel olarak tamir süresi oldukça kısadır. Bu sayede konsol kullanıcıları cihazlarından çok uzun süre ayrı olmak zorunda kalmazlar. Tamir süresi cihazda meydana gelen problemin çeşidine göre değişiklik gösterebilmektedir. Bu nedenle kesin bir tamir süresi ancak arızanın kaynağı belirlendikten sonra tahmin edilebilir. PlayStation 3 tamiri (PS3 tamiri) her ne kadar kolay olsa da bu konuda deneyimli ve uzman kişiler tarafından yapılması gereken bir işlemdir.

Sorunların Giderilmesi | PlayStation 3 Tamiri (PS3 Tamiri)

PlayStation 3 tamiri (PS3 tamiri) sürecinde sorunun kaynağı belli olduktan sonra oyun konsolunun donanımına ya da yazılımına problemi ortadan kaldıracak müdahaleler yapılması gerekir. Yazılım kaynaklı problemler genellikle versiyon güncellemesi ya da yeniden yükleme ile ortadan kaldırılırken donanım problemlerinde problemli parçanın değiştirilmesi, yenilenmesi ya da tekrar lehimlenmesi gibi işlemler yapılmaktadır. Bu işlemler sonucunda problem  ortadan kaldırılır ve konsol daha uzun süreler boyunca kullanılabilir hale gelir. Oyuncuların kısa süre içerisinde konsollarını kullanmaya devam ederek oyunlardan uzak kalmamış olurlar. Ayrıca problemlerin giderilmesi her zaman yeni bir konsol almaktan daha ucuz olmaktadır.

BÜTÜN OYUN KONSOLLARI VE KOLLARININ TAMİRİ İÇİN DOĞRU ADRES

539 218 50 00 watsaap

İndirim, duyuru ve kampanyalardan haberdar ol.